Jude Raus!

Przez jakiś czas będę za granicą. Obecnie robię czystki w Niemczech, żydowskie parchy są naprawdę spanikowane. Czyste jest już całe północno – wschodnie wybrzeże, będę tu przez jakiś czas, udało mi się sprzedać mój samochód, mam więc pewien zasób gotówki. Walka może potrwać jednak jeszcze kilka miesięcy – dopiero teraz jak się tu poukrywali i ilu ich jest!
Za jakiś czas będę więc potrzebował waszej pomocy…. no chyba, że ktoś z kasą się podejmie tego co teraz robię. Nie jest to trudne, polega na wyszukiwaniu celów wahadełkiem i jeżdżeniu samochodem. Mam dużą ochronę, nie znaczy to że nie ma ryzyka. Np. dopadli mnie kilka razy protowirusami i bardzo silnymi promieniami dezintegracyjnymi, co skutkuje problemami ze zdrowiem. Ale ktoś w końcu musi te gnidy pousuwać, a ponieważ są takie możliwości to nie odczuwam żadnego strachu. Raczej wiem, że gnidy zaczynają naprawdę panikować gdy widzą jaka moc dusz jest już za nami. WYGRAMY, NIE MA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI!

Co może być ważne, to udało mi się dopaść kilku znaczących parchów. Ostatecznie do otchłani poszedł niejaki Tusk, żydowska gnida, która miała tyle porwanych dusz, że nie dawało się go usunąć – miał też wiele własnych żałosnych dusz – jest to jedna z największych różnic pomiędzy biologią parchów, a naszą. Z tym, że oni mają dusze parszywe, wredne, a my raczej dobre (góra kilka procent wredności, u parchów jest to nawet 80-100%). Do piachu poszedł też parch Palikot – możecie sobie posprawdzać ich witalność na wahadełku. Od razu zostali zastąpieni oficerami operacyjnymi Mossadu z nakładką holograficzną i syntetyzerem głosu, zapachu itd. Jak już pisałem, jest to bardzo zaawansowana technologia, różnicę można wykryć z bardzo bliska lub przez wahadełko. Także pewnymi urządzeniami radionicznymi jak Quanteciem. Jeśli ktoś ma Quanteca, to niech porówna wskazania ze starych zdjęć z najnowszymi. Wyjdzie dość ciekawie.
To samo zresztą zrobiono z moją matką, co mogę w podobny sposób udowodnić, gdyż są już „jej” najnowsze zdjęcia utrwalone na kamerze.

P.S. Jest bardzo mocna blokada dostępu do mojego bloga i do profilu na FB. Też się postaram to zlikwidować lub co najmniej zmniejszyć.

Reklamy