Informacje od Jana Taratajcio, konstruktora biorezonatorów Nunczako.
Poniżej zamieszczam informacje o 3 modelach biorezonatorów jakie produkujemy.  Zappery są przede wszystkim urządzeniami higieny osobistej, więc nie podlegają kontroli mafii farmaceutycznej,która najchętniej by się ich pozbyła z rynku.
Jak wiadomo, mi.in na podstawie badań dr Huldy Clark, zappery, w sposób gwałtowny zabijają pasożyty –  zarówno bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie, jak i wszelkie robaki.
Nasze biorezonatory tym się różnią od zapperów, że posiadają dodatkowe właściwości tzw. biorezonansu, czego skutkiem jest poprawa tzw. „aury” człowieka (pole Meissnera).  We wszystkich naszych zapperach wysoką skuteczność zapewniają miedziane elektrody w kształcie walców (stąd nazwa Nunczako).
Jak kupić?
W tej chwili oryginalny BIOREZONATOR NUNCZAKO (zapper) naszej konstrukcji można kupić tylko bezpośrednio od nas – wysyłkowo, gdyż robimy je jedynie na prywatne zamówienie. Oferowane na Allegro (często za wielokrotnie wyższą cenę) albo są podróbką, albo są rozprowadzane bez naszej zgody i wiedzy.
Obecnie są 3 modele do wyboru, podajemy z aktualną ceną netto (bez faktury, gdyż zappery użyczamy, nie sprzedajemy):
1. Zapper jednofunkcyjny, promocyjna cena 120 zł + 22 zł przesyłka (za pobraniem pocztowym).  Elektronika jest niemal taka sama jak w zapperze dr Huldy Clark. Częstotliwość 30kHz wraz z harmonicznymi, przy odpowiednim stosowaniu, zapewnia eliminację większości drobnoustrojów i pasożytów z organizmu. Nie posiada jednak funkcji biorezonansu, jest to więc zwykły zapper.
2. Wersja 3-pasmowa z przełącznikiem 270 zł + 22 zł wysyłka.Trzy rozdzielone pasma zapewniają dokładniejszą, bo stopniową eliminację drobnoustrojów i pasożytów. Automatyka zapewnia, że nie musisz mierzyć czasu – generator sam się wyłączy gdy skończy się cykl. Zdjęcia generatora są na .
Zarówno ten model jak i 3 są biorezonatorami, dzięki czemu ich działanie jest silniejsze niż zwykłych zapperów, poza tym posiadają zdolność przywracania tw. „aury” człowieka do oryginalnego stanu. Efektem może być np. częściowy powrót koloru siwych włosów do naturalnego u osób intensywnie stosujących te biorezonatory, czy też nawet częściowy odrost utraconych włosów.
Zob. też:
3. BIO-ZAPPER: 300 zł + 22 zł przesyłka.
Model 3 to praktycznie ten sam co wersja 3-pasmowa, z tą różnicą, że bierną elektrodę można ładować orgonem.  Jest ona zalana substancją organiczną (zawierającą m.in. wosk pszczeli), a wzdłuż jej długości umieszczona jest elektroda aluminiowa ze śrubką aluminiową wystającą z korka na końcu, którą można rozładowywać tzw. DOR (Destruktywne Ładunki Energii Orgonalnej) poprzez dotknięcie nią do uziemienia.
Bio-zapper powinni nabywać ludzie, którzy mają ogródek w pobliżu domu lub działkę przed domem, gdzie można go naładować w zrobionej kijem dziurze (jak przy sadzeniu np.sadzonek) i umieszczeniu w niej tej zalanej elektrody owiniętej w papier (tylko zwykły, jak po chlebie).
Można ją też ładować na balkonie w np. dużej donicy z wilgotnym torfem lub ciemną ziemią, albo lepiej – ocynkowanym wiadrze.
Nie powinno być w pobliżu sieci energetycznych wysokiego napięcia, a odległość od przewodów zwykłej sieci zasilania powinna wynosić min. 2 m.
Uwaga: naładowaną elektrodę należy wyciągać i przenosić trzymając w folii plastikowej, bo tylko taki materiał nie przepuszcza orgonu. Przed umieszczeniem w ziemi, można ją owinąć w papier śniadaniowy by się nie zbrudziła.
4. Nowe modele biorezonatorów 100kHz*, wersja 3-pasmowa i BIO, analogicznie do 2) i 3). Biorezonatory 100kHz pracują na wyższych częstotliwościach, na 3 pasmach 75 – 100 – 125kHz. Są przeznaczone głównie do eliminacji dużych pasożytów, takich jak glista ludzka, przywra i in. obleńce, włosieńce, tęgoryjki itd. Ponieważ ich strojenie wymaga o wiele więcej pracy i czasu, cena jest wyższa o 60 zł od analogicznych modeli 2 i 3, tj. za 3-pasmowy 330 zł, a za BIO-350 zł. Należy jednak pamiętać, że biorezonatory 100kHz są mniej skuteczne w wybijaniu bakterii, wirusów i in. małych pasożytów.
*Uwaga: poprzednia nazwa „MAX” została zmieniona na „100kHz”, gdyż wprowadzała w błąd sugerując, że są silniejsze.
Zob. też:

Zamówienie:

UWAGA: Aby usprawnić przyjmowanie zamówień, proszę umieścić „ZAMÓWIENIE” w tytule mejla. Jeśli chodzi o pytania do Jana, tytuł powinien brzmieć „PYTANIE”. Ponieważ dostajemy bardzo dużo mejli, często trzeba czekać na odpowiedź kilka dni. Niestety, ale mój czas jest ograniczony, a mejli z pytaniami jest coraz więcej.

Aby otrzymać GENERATOR ZDROWIA NUNCZAKO, proszę wysłać swój adres pocztowy na ten mail (generatorzdrowia@yahoo.com). Wtedy wyślemy go bezpośrednio na podany adres wybrany model. aby uniknąć problemów z dostarczeniem proszę podać nr. telefonu dla kuriera – numerów nikomu nie udostępniamy. Podana cena przesyłki obowiązuje tylko w Polsce. Preferujemy wysyłkę za pobraniem pocztowym, płaci się więc listonoszowi. Koszt takiej przesyłki wynosi 22 zł (należy więc dodać 22 zł do ceny zappera). Od przyjęcia zamówienia do otrzymania przesyłki czeka się zazwyczaj ok. 2-4 dni (zależy to od naszego obłożenia zamówieniami). Do wszystkich modeli dołączamy oczywiście instrukcję obsługi. Dajemy rok gwarancji.

Uwaga: Jakby nie było od nas odpowiedzi w ciągu 2-3 dni, to proszę próbować jeszcze raz, gdyż czasem maile nie dochodzą. Proszę też przeglądać tzw. „spam” gdyż nasze odpowiedzi mogą być tak klasyfikowane.
Wysyłka za granicę
Nie ma problemu z wysyłką za granicę. Wysyłamy do wszystkich krajów Europy, do USA, Kanady, Australii. Płatność w Europie na podane konto walutowe lub za pomocą Western Union, Money Gram itd. Wysyłamy Pocztą Polską, wyjątkowo kurierem. Koszt przesyłek, w zależności od kraju od 30 zł (Niemcy) do 100zł (Australia). Przesyłki do Anglii muszą być za potwierdzeniem, gdyż często są okradane. Koszt 50-60zł.  Aby zamówić proszę podać swój adres, przy przyjęciu zamówienia wyślemy numer konta.
Używanie biorezonatora
Jeśli chodzi o standardowe użycie biorezonatora – zostało to wytłumaczone na ulotce dołączanej do urządzenia. Można dodać jedynie informację w jaki sposób mogą go używać dzieci. Otóż nie jest wskazane używanie biorezonatora przez kobiety w ciąży oraz przez małe dzieci (do 3 lat), gdyż zbyt duży prąd może uszkodzić nie wykształcone jeszcze komórki nerwowe. Co prawda dr Hulda Clark nie stwierdziła problemów u płodów gdy matki używały zappery, jednak nie warto ryzykować.
Bio-zapper i biorezonator 3-pasmowy wykorzystują zjawisko biorezonansu, tak więc małe dziecko może trzymać elektrody w rączkach bez włączania prądu. Małe dzieci można też trzymać na rękach, a elektrody włączonego biorezonatora umieścić pod pachami dorosłego.
U większych dzieci stosuje się biorezonatory zależnie od wagi ciała – od 1 sesji dziennie do 2 sesji, ale tylko w przypadku choroby. Profilaktycznie wystarczy raz w tygodniu.
Czy zappery mogą być szkodliwe?
Jeśli chodzi o pożyteczną florę bakteryjną i ludzkie białe ciałka, to badania Uniwersytetu  w stanie Washington wykazały, że zappery wg. projektu dr Clark (czyli takie jak mojej konstrukcji) ich nie zabijają.  http://www.drclark.net/disease-a-protocols/cancer-page/research-articles
Ja jednak zalecam spożywanie jogurtu lub maślanki po sesji zapperem, szczególnie przy intensywnym używaniu (2,3 sesje dziennie).
Dodatkowo, jeśli używa się intensywnie zapperów, należy przyjmować suplement żelaza oraz witaminę B12, aby uniknąć anemii.
Przeciwwskazania
Jedyne przypadki gdzie nie powinno się stosować zapperów, to w przypadku rozrusznika serca oraz u kobiet w ciąży. Z rozrusznikiem sprawa jest oczywista, bowiem zapper jako urządzenie elektryczne może zakłócać jego pracę. Jeśli chodzi o kobiety w ciąży (zwłaszcza wczesnej) to jest ryzyko, że prąd może zaszkodzić małemu organizmowi dziecka. Mimo, że dr Hulda Clark nie stwierdziła szkodliwości zappera u kobiet w ciąży, to ja jednak zalecam ostrożność.
Także u osób starszych i osłabionych (np. długą chorobą), zappery proszę stosować najpierw ostrożnie obserwując reakcję. Zabite bakterie mogą wydzielać toksyny i to może być powodem początkowego pogorszenia stanu zdrowia. Dlatego należy stosować suplementy oczyszczające takie jak Geriforte.
Zasilanie biorezonatorów
Bateria:  Proszę nie zapomnieć o wymianie baterii po ok 20-30 sesjach. To jest bateria montażowa i nie pociągnie zbyt długo. Baterię wymienia się podważając zaślepkę z włącznikiem, delikatnie pociągnąć  i wyciągnąć ją. Przy kupnie baterii proszę sprawdzić mieści się w elektrodach, gdyż niektóre alkaliczne mają ostre krawędzie i są nieco większe niż zwykłe. Polecam kupno najtańszych – Panasonic / Energizer, itd. gdyż są najbardziej ekonomiczne i dają wysokie napięcie.
Zużycie baterii można sprawdzić dotykając elektrodami języka – powinny szczypać jak bateria płaska 4,5V. Można ją też sprawdzać woltomierzem, napięcie nie powinno spaść poniżej 7,5V, choć zapper może pracować nawet do 7V. Ale poniżej 8V ma już obniżoną moc, co zmniejsza skuteczność biorezonatora.
Akumulator: Można stosować małe akumulatory 9V (nominalne napięcie 8,4V), jednakże przy zakupie warto mieć zapper z sobą i przymierzyć akumulator, bowiem niektóre modele są większe od baterii i nie mieszczą się w elektrodzie.
Suplementy
Biorezonator jest bronią „pierwszego rażenia” – wybija pasożyty w ciągu kilku minut i robi to skutecznie. Proszę jednak pamiętać o tym, że prąd nie wszędzie dociera, dlatego też pasożyty, którym się uda przetrwać w zamkniętych organach (np. jelicie, oku, wątrobie itd) trzeba wybić suplementem / ziołem takim jak MMS, Graviola, boraks itd.
Zdrowy, młody organizm sobie poradzi, ale jak ktoś długo chorował lub jest słaby, to trzeba mu pomóc. Z uwagi na dużą ilość mejli z prośbą o poradę, na moją odpowiedź często się długo czeka, dlatego też polecam dokładnie wysłuchać materiałów filmowych na YouTube (linki na końcu artykułu), tam Państwo znajdziecie wiele odpowiedzi na swoje pytania.
Znakomitą lekturą jest książka dr Huldy Clark „Kuracja życia”, którą można dostać przez internet, a którą uzupełniłem swoimi doświadczeniami w mojej książce „Łańcuch życia” (informacje poniżej).
Książkę dr Clark można ściągnąć za darmo online w formacie pdf (proszę szukać w goole „Kuracja życia dr Hulda Clark”), ale polecam ją mieć w formie drukowanej, gdyż jest  to wspaniała encyklopedia zdrowia. Można ją kupić w wielu internetowych księgarniach wysyłkowych.
Kuracja wodą utlenioną jest opisana w książce Nieumywakina „Woda Utleniona na Straży Zdrowia” (też polecam ją mieć), np. tutaj: http://www.gandalf.com.pl/b/woda-utleniona-na-strazy-zdrowia/?gclid=CNjAit_Ey70CFfMQtAodFjMA7A
Co do ziół i suplementów, to współpracuję z zielarzem, tak więc do przesyłki można zamówić także:
 • Roztwór chlorynu sodu (45zł) – czyli MMS Jima Humble
 • Graviola 60 kps – czyli Annona Muricata o. Szeligi z Peru (55zł) – najsilniejsze zioło antyrakowe i antypasożytnicze
 • Witamina C Swansona 90 kps (50zł)
 • Olej z pestek moreli 250ml (45zł)
 • Geriforte (80zł) – zestaw ok 40 ziół, pomagają w oczyszczeniu organizmu z toksyn
 • Boraks (20zł , pół kilograma)
 • Baikalina (70zł) – zioło Jana Pokrywki przeciw starzeniu (zob: wywiad z dr Pokrywką)
 • Czystek (30zł) – alergie, borelioza, choroby nowotworowe, itd
Ceny nie są moje, ale zielarza. Wody utlenionej (czystej) niestety już nie ma – proszę szukać w aptekach do porodów. Jeśli będą trudności to można poprosić aptekarza o rozcieńczenie 30% nadtlenku wodoru (zazwyczaj apteki go mają) w wodzie destylowanej. Jeśli i to okaże się trudne, to można kupić nadtlenek wodoru w niemal każdym sklepie chemicznym i samemu rozrabiać 1/10 w wodzie destylowanej lub demineralizowanej. Można też kupić przez internet, np. tutaj:
http://www.envolab.pl/sklep/nadtlenek-wodoru-30-2-detail
Pierścienie energetyczne
Mowa o takich jak na filmie https://www.youtube.com/watch?v=KPm7XZdbsF4  (pod koniec). Każdy pierścień będzie jest robiony w firmie Liw Lewant na specjalne zamówienie, tak więc będzie to wymagało zrobienia pomiarów palca u złotnika. Podaję orientacyjne ceny:
 1. Tytan, srebro, miedź – koszt ok. 1500 zł .
 2. Tytan, srebro – koszt ok. 1500 zł
 3. Tytan, złoto, miedź, srebro – koszt ok 4000 zł.
Niestety, cen nie można obniżyć, gdyż pierścienie robione są bardzo kosztowną technologią z użyciem bardzo drogich laserów, i jak wspomniałem na specjalne zamówienie. Katalog wyślemy jeśli Państwo będziecie zainteresowani.
Reportaże na YouTube
(od najnowszego do najstarszego)

Lektury

Książka „Łańcuch Życia” w wersji drukowanej. Od niedawna dostępna jest moja książka „Lańcuch Zycia”. Cena 35 zł + przesyłka. Aby zmniejszyć koszty przesyłki proponujemy przedpłatę na konto i wysyłkę listem poleconym. Szczegółowe informacje prześlemy mailem.
Zob. też:
Artykuły
Polecane kuracje
Kuracja wodą utlenioną wg. Nieumywakina.
Niestety, w aptekach woda utleniona jest skażona, więc musimy sobie inaczej radzić. Dobrze jest kupić w hurtowni chemicznej nadtlenek wodoru 30% (lub 33%) i rozcieńczyć małą ilość (np. 10ml – odmierzyć strzykawką) w 10-krotnie większej ilości wody demineralizowanej lub przegotowanej.
Np. tutaj: http://www.envolab.pl/sklep/nadtlenek-wodoru-30-2-detail
Taka rozcieńczona woda utleniona jest trwała przez ok miesiąc, pod warunkiem, że się ją trzyma w ciemnym miejscu. Tu jest opis jak stosować:
Oto co o wodzie utlenionej mówi sam Nieumywakin: https://www.youtube.com/watch?v=iyZTBYuLpbM
Metoda dr George’a Ashkara
Doktor Ashkar proponuje przetestowaną na sobie i wielu innych metodę nazwaną przez siebie NIA – Neutral Infection Absorption – Metoda Wchłaniania Naturalnej Infekcji. Opiera się ona przede wszystkim na oczyszczeniu krwi z krążących w niej (czyli obecnych w całym organizmie) karcynogenów*. Jako przyczynę powstawania raka wskazuje właśnie karcynogeny, które muszą być bezwzględnie usunięte z organizmu żeby można było mówić o wyleczeniu z raka.  Chemioterapia likwiduje jedynie skutek, czyli chore komórki zaatakowane przez raka, jednak nie likwiduje przyczyny.  Za pomocą tej metody można wyleczyć (jak podaje dr Ashakar) nie tylko raka, ale również HIV, reumatoidalne zapalenie stawów i wiele innych chorób.( z: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_metoda_nia_dr_ashkara.html )
Metoda NIA dr Ashkara — krok po kroku:
1. wybrać na ciele odpowiednie miejsce na zrobienie małej ranki — np. na wewnętrznej stronie łydki, nieco powyżej najgrubszej jej części, daleko od kości,
2. wygolić włosy na tej części (kilkanaście centymetrów kwadratowych),
3. zdezynfekować wybrane miejsce (np. alkoholem),
4. przymocować do wybranego miejsca przylepcem (opatrunkiem) obrączkę czy jakikolwiek pierścień okalający tworzący zamknięty obszar,
5. wypełnić środek pierścienia zmiażdżonym czosnkiem (jeden ząbek wystarczy) w taki sposób, aby czosnek stykał się ze skórą i zakleić całość szeroką plastikową tasmą samoprzylepną lub nakryć folią plastikową tak aby utrzymać czosnek w wilgoci przez kilka godzin,
6. pozostawić tak przygotowany rodzaj kataplazmu na przeciąg kilku-kilkunastu godzin (na noc) i pozwolić, aby powstał bąbel w wyniku silnego podrażnienia skóry czosnkiem,
7. zdezynfekować bąbel i jego okolice alkoholem,
8. przeciąć bąbel i usunąć martwy naskórek — ukaże się otwarte „ujście” limfy na zewnątrz,
9. na to miejsce połozyć suche nasiono ciecierzycy (cieciorki) — jako naturalny absorbent (nie ma potrzeby jej dezynfekować) wchłaniający ciągle wypływającą limfę, krew i ropę zawierające wszelkie zanieczyszczenia,
10. przykryć to wszystko „kanapką” z kapusty tak aby okienko z widoczną kapusta dokładnie przykrywało cieciorkę – zachowamy w ten sposób wilgotność rany,
11. ziarno cieciorki wymienić po 24 godzinach przez dwa dni a potem co 12 godzin dezynfekując miejsce wokół ranki za każdym razem 75% alkoholem. Nie dezynfekować ani nie czyścić rany wewnątrz!!!!!!!!
Linki:
Często zadawane pytania
 • Co to jest sesja i jak stosować biorezonator w chorobie?
W chorobie najczęściej biorezonator stosuje się przez pierwsze 3 tyg po 3 sesje dziennie, potem przez 3 tyg. po 2 sesje, potem przez 3 tyg – miesiąca 1 sesja, a później to juz profilaktycznie 1-2 sesje tygodniowo. Sesja to potrójne zappowanie na kazdym z 3 zakresów z przerwą 20-30 minut.
Czyli wkładamy owinięte mokrymi szmatkami elektrody np. pod pachy (trzymanie w dłoniach daje straty na ręce ale tez jest akceptowalne) włączamy biorezonator na pozycję 1 (przy czerwonej diodzie) włączamy czasomierz, który uruchamia czerwoną diodę na ok. 2,5 minuty, gdy dioda zgaśnie, przełączamy na 2 pozycję (środkową) i tak samo włączamy czasomierz, gdy zgaśnie, przełączamy na pozycję 3 (przy zielonej diodzie) i znów naciskamy włącznik czasomierza. Gdy zgaśnie, wyłączamy biorezonator i czekamy 20- 30 minut by rozpocząć ten sam cykl. Po skończeniu znów czekamy 20-30 minut i robimy ostatni cykl w tej sesji. To jest tylko jedna sesja. Takie sesje nalezy powtórzyć 3 razy w pierwszych 3 tygodniach kuracji.
Uwaga: podczas jednej sesji nie powinno zmieniać się ułożenia elektrod, tzn. jeśłi trzymaliśmy elektrodę czynną w lewej ręce, to podczas kolejnego zappowania robimy to samo.
Co robić w przypadku różnych chorób?
Proszę nie traktować poniższych informacji jako recept na wyleczenie. Po prostu wiem, że w wielu przypadkach suplementy i stosowanie biorezonatora jaki tu opisuję pomogły. Ale nie mogę wykluczyć, że akurat Twój przypadek chorobowy nie będzie tym „ciężkim”, trudnym do wyleczenia. Wszystko zależy od diagnozy, a te często są błędne, zależy też od zaawansowania choroby. Nie mogę też ponieść odpowiedzialności za to czy poniższe metody będą skuteczne czy też nie, zresztą nawet lekarz tego nie zapewni.
BOLERIOZA
Z boleriozą trudno walczyć metodami konwencjonalnymi, gdyż jest to broń biologiczna opracowana w laboratoriach wojskowych (Lyme Disease, zob. np. tu:https://radtrap.wordpress.com/2012/05/05/borelioza-kleszcze-i-bron-biologiczna/ i tu: http://www.rense.com/general69/lyme.htm).
Celem tej broni jest osłabienie ludzkości w jak największym stopniu, co zresztą się udało. Jest to część planu depopulacji globu.
Przyczyną boleriozy jest krętek biały i można ją wyleczyć w ok miesiąc – dwa, często całkowicie, gdy nie jest jeszcze zbyt zaawansowana. W przypadku gdy trwa wiele lat, leczenie może zająć więcej czasu. Należy użyć biorezonatora (lub dobrego zappera) najpierw 3 sesje przez ok 2 tygodnie, później następne 2 tygodnie 2 sesje dziennie, a na koniec 1 sesję dziennie profilaktycznie przez ok 1 miesiąc. U dziecka użycie zappera podzielić przez 2 lub 3 (zależnie od wagi).
Koniecznie owijać elektrody biorezonatora mokrymi chusteczkami i dbać o wymianę baterii (można sprawdzić ich stan dotykając elektrodami języka – powinny szczypać jak bateria 4,5 V).  Do tego musi być użyty czystek, serpina lub telekt oraz zalecana jest kuracja MMS-em (Protokół 1000) lub boraksem albo też zioło Graviola (Uwaga: bardzo obniża ciśnienie). Co do MMS, proszę poczytać o Protokole 1000 na stronie Jima Humble http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=25
Jan Taratajcio
Reklamy